2 найрозумніший актор

2 найрозумніший актор
July 11, 2022

навколо актор

Раніше, як у старій Греції, так і в середньовіччі, а також в Англії за часів Вільяма Шекспіра, лише хлопці могли стати зірками, а жіночі функції насправді зазвичай виконувалися через хлопців або навіть маленьких дітей. У той час як Старий Рим виконував активні жіночі розважальні програми, лише незначна меншість усіх з них фактично була забезпечена розмовними компонентами. Італійська комедія дель арте, тим не менш, дуже рано дозволила жінкам-спеціалістам працювати; Лукреція Ді Сієна, чий лейбл підписана угодою зірок від 10 жовтня 1564 року, фактично описується як перша італійська зірочка, зрозуміла через лейбл, разом із Вінченцою Армані та Барбарою Фламінією як першими примадоннами, а також перші добре задокументовані актриси в Італії (як і в Європі). Після англійської корекції 1660 року в Англії жінки почали з’являтися на сцені. У сучасних умовах, особливо в пантомімі, а також у деяких операх, жінки іноді беруть участь у функціях маленьких дітей або навіть хлопчиків.

саме тому це насправді один із наймудріших актор

 

1. Себастьян Стен

Себастьян Стен насправді румунсько-американський актор. Він отримав визнання за свою роль Бакі Барнса / Солдата зимового сезону у франчайзинговому бізнесі Wonder Motion picture World, який розпочався разом із фільмом 2011 року «Капітан Сполучені Штати: Перший месник». Продовжив участь у складі фільмів «Капітан США: Солдат зимового сезону» (2014), «Капітан США: Публічна битва» (2016), «Месники: Нескінченна битва» (2018), «Месники: Фінал» (2019); а також міні-серіал «Сокіл», а також «Солдат зимового сезону» (2021).

На телебаченні Стен фактично брав участь у Картері Бейзені в Gossip Woman, Королівському принці Порту Бенджаміні в Kings, Джефферсоні в When After a T і Opportunity.J. Хаммонд у «Політичних улюбленцях». Останнє принесло йому номінацію на премію Critics’ Option Tv за найкращого актор адругорядної ролі у фільмі/міні-серіалі. У 2022 році він отримав вирішальну похвалу за участь у Томмі Лі в міні-серіалі Hulu Pam & Tommy

У кіно він знявся в комедійній драмі Джонатана Демме «Рікі», а також у «Морганні», науково-фантастичному фільмі Рідлі Скотта «Марсіанин» (кожен у 2015 році), а також у «Логані Щасливому» Стівена Содерберга (2017). Він тому, що в кінцевому підсумку став видатним хлопцем, який знявся в байопіку «Я, Тоня» (2017), а також у трилері «Чистота» (2022).

Леонардо Ді Капріо

Леонардо Вільгельм Ді Капріо (/diˈkæprioʊ/; італ. [diˈkaːprjo]; народився 11 листопада 1974) — американський кінопродюсер і актор. Зрозумілий за його роль як видатного хлопця в байопіках, а також у довготривалих фільмах, він насправді є одержувачем різноманітних нагород, що складаються з Почесної Академії, Почесної Англійської кіноакадемії, а також 3 Золотих світових нагород. З 2019 року його фільми фактично зібрали понад 7,2 мільярда доларів у всьому світі, а також він фактично потрапив на 8 щорічних позицій найбільш високооплачуваних зірок світу.

Народився в Лос-Анджелесі, Ді Капріо розпочав свою професію в далекому минулому 1980-х, знявшись у телевізійній рекламі. На початку 1990-х років він мав повторювані функції в різних телевізійних показах, як-от ситкомі «Бути батьком», а також володів своїм початковим важливим компонентом у кіно як письменник Тобіас Вольф у «Стиль життя цього хлопчика» (1993). У віці 19 років він отримав вирішальну похвалу, а також свою початкову нагороду «Оскар», а також номінації на «Золоту всесвітню пошану» за свою ефективність у ролі дитини з вадами розвитку у фільмі «Що захоплює Гілберта Грейпа» (1993).

Він здобув світову славу разом із зірковими романами «Ромео + Джульєтта» (1996), а також «Титанік» (1997). Після того, як останній фільм став найкасовішим за той час, він скоротив свою роботу на пару років. Прагнучи відмовитися від своєї картини чарівного героя, Ді Капріо шукав функції в різних інших жанрах, включаючи драматизацію кримінального злочину в Capture Me If You Can easy (2002), а також у Gangs of Brand-brand New York (2002); останнє вказувало на самий початок його численної ефективної співпраці з керівником Мартіном Скорсезе актор.

Tags: , , ,