5 смачних хліба у світі

5 смачних хліба у світі
July 2, 2022

навколо дріжджів

Багато видів хліба насправді вирощують на дріжджах. Дріжджі, які найчастіше використовуються для розквашування хліба, насправді є Saccharomyces cerevisiae, ті самі типи, що використовуються для приготування алкогольних напоїв. Ці дріжджі зброджують деякі вуглеводи в борошні, що складається з будь-якого типу цукру, створюючи CO2. Промислові пекарі часто заквашують тісто разом із готовими пекарськими дріжджами. Пекарські дріжджі займають перше місце у створенні одягу, швидких, а також надійних результатів, оскільки вони фактично отримані з природного суспільства. Численні ремісники-пекарі створюють свої особисті дріжджі разом із суспільством розвитку. Якщо гальмувати прямі проблеми, він пропонує квашення на кілька років.

саме тому ви повинні спробувати цей хліб

Посіви морозостійкого ячменю справді процвітали на Тибетському плато протягом багатьох років, а також зерно насправді довгий час було основним продуктом планів дієти на великій висоті.

Проя, Сербія

Затишні квадратики сербської прої або навіть кукурудзяного хліба насправді є кращим доповненням до ситних м’ясних рагу в країні. Це приємна страва, яку часто готують чистою для домашнього посуду, а потім пропонують теплою з плити. Мелена кукурудза створює м’яку чудову фольгу для солоних начинок, а від солоного каймаку – до розсипу шкварок.

Gyeran-ppang, Південна Корея

У кожній буханці г’яран-ппанг є прихований приз, пшеничні хлібці окремого розміру разом із цілим яйцем, запеченим усередині. Прирівнюючи лише до «яєчного хліба», г’яран-ппанґ насправді є улюбленим на дорогах Сеула, його вживають у теплому вигляді під час ранкової їди або навіть у будь-який інший час. Поліпшення свинини, сиру, а також нарізаної петрушки включає в себе смачну деформацію до солодко-солоної пропозиції, яка зігріває шлунок, завдяки чому Південна Корея підтримує довгі зимові сезони.

Аппам, Шрі-Ланка

Тонке, ферментоване тісто з рисового борошна, а також кокосового молока перетворює хрустку скоринку на сковородах у формі миски, які використовуються для приготування їжі, серед найпоширеніших угод на Шрі-Ланці.Цей тонкий, як шепіт, млинець, який часто називають бункерами, насправді найкраще споживати теплим – ідеально під час затримки їжі в Коломбо. Переважні начинки для аппаму на Шрі-Ланці складаються з кокосового самбалу та соусу для птиці, або навіть ви можете легко придбати його разом із яйцем. Для бункерів для яєць ціле яйце фактично розбивається прямо в установку аппама, після чого покривається разом із дуже ароматною сумішшю чилі. Аппам також відомий на півдні Індії.

Кісра, Судан, а також Південний Судан

Нічне бродіння надає цій суданській коржі смачний присмак, гармонізуючи помірний, натуральний смак соргового борошна разом із різким нападом. Створення кісри, схожої на креп, потребує як методу, так і наполегливості, проте ідеальне майстерне приготування страви на рівній сталевій сковороді, а також ви будете готові до традиційної суданської угоди. Наприклад, ефіопська ін’єра, кісра є основною їжею, а також їстівним інструментом – використовуйте м’які шматки хліба для гарячих страв із ситних рагу, які насправді є одними з найулюбленіших страв Судану.

Хліб Limpa, Швеція

До того, як промислові дріжджі фактично були запропоновані, виробники та пекарі працювали в тандемі: виробники збирали дріжджі, що надходили з їхніх партій пива, передавали їх до пекарів, чий хліб буде фактично прищеплений разом із освітлюючим смаком пива. Ця традиція збереглася у шведській vörtlimpa: Limpa означає буханку, тоді як vört описує різку дозу пивного сусла. Англійською мовою його називають лімпа-хлібом, ілюмінаційний житній наразі набуває кислотності завдяки екстракту апельсина, а не виробників сусла.

Tags: , , ,